Athena, 2019’a MXGP ile başladı

MONACO (Monako Prensliği) 6 Mart 2019 - Youthstream, 2019 FIM Motocross Dünya Şampiyonası için Athena ile yenilenmiş bir ortaklığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Athena dünya çapında markasını tanıtmakta yıllarca süren başarıyı gördükten sonra MXGP'nin 2019'da resmi ortağı olacak.

 

45 yılı aşkın bir geçmişi olan ve dünyadaki 10 fabrika ve yan kuruluşun uluslararası varlığına sahip olan İtalyan şirketi, motokros sektöründeki yenilik, araştırma ve geliştirmeye odaklanıyor. Athena, GET markası altında Motor Kontrol Ünitelerinin (ECU) tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konusunda dünya lideri, contalar, silindir kitleri, pistonlar, bağlantı çubukları gibi yüksek kaliteli motor parçaları ve imalatında üstün bir marka.

 

Youthstream’in CEO’su David Luongo, “Youthstream adına, geçtiğimiz yıllarda aldığımız büyük destek ve işbirliği için Athena’ya ve üst düzey yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu ortaklığın yenilenmesi, bize ve MXGP Dünya Şampiyonası'nın büyümeye devam etmesini ve tüm dünyada daha fazla taraftarla temas etmesini sağlıyor. Athena ve GET, yarış teknolojisindeki gelişmeleri ile sporumuza çok yatırım yapıyor ”dedi.

 

Athena, logosunu MXGP serisinin çeşitli parçalarının yanında göstermeye devam edecek ve ürünlerini ticari alanda da satacak. Ayrıca, Athena'nın mühendisleri, popüler GET motor kontrol üniteleri de dahil olmak üzere ürünleri ile ekipleri ve sürücüleri desteklemek için padokun içinde bulunacak.

 

Athena Spa hakkında:

1973 yılında Vicenza yakınlarında (Kuzey İtalya) kurulan Athena, dünya çapında 10 üretim tesisi bulunan uluslararası bir gruptur.

Şirket üç bölümden oluşur:

- Endüstri: İşlenmemiş ürünler ve yenilikçi sızdırmazlık sistemleri için özelleştirilmiş teknik çözümler tasarlar ve üretir.

- Parçalar ve Elektronik Ürünler: motorla donatılmış dünya için yenilikçi elektronik ve mekanik çözümler geliştirir, motosiklet, araba ve endüstriyel ulaşım sektörleri için geniş bir yelpazede ile birlikte teknik satış sonrası parçalar üretir ve dağıtır.

- Sportech & Lifestyle: Güney Avrupa dağılımı ; Spor, teknoloji ve açık hava etkinliklerinde son derece yenilikçi ve çekici markalardan oluşmaktadır.

 

Athena’nın misyonu/görevi , her bir ihtiyaca uygun teknoloji, ürün ve hizmet açısından en iyi çözümü sunarak her zaman en güvenilir, yetkin, anlayışlı ve ödüllendirici ortak olmaktır.